O nas

Doświadczenie i wysoka jakość

Od ponad 28 lat funkcjonujemy na rynku usług napraw i regeneracji siłowników hydraulicznych, podzespołów hydrauliki siłowej, części roboczych maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych i innych oraz na rynku sprzedaży części i podzespołów do tych maszyn.

Posiadamy doświadczenie, wiedzę, wykwalifikowaną kadrę i niezbędny sprzęt zapewniające terminowe, na najwyższym poziomie i najwyższej jakości wykonywanie napraw i regeneracji z zakresu hydrauliki siłowej oraz obróbki skrawaniem. Służymy pomocą przy wyborze i zakupie części do ww. maszyn. Nasz zaangażowany i profesjonalnie przygotowany personel gwarantuje Państwu pełną fachowość w wykonywaniu przez KRYSPOL usług oraz życzliwość i indywidualne podejście do Klienta, czego potwierdzeniem jest stała, wieloletnia współpraca z nami wiodących w swoich dziedzinach firm z rynków: przetwórstwa drewna, budowy dróg, geotechnicznego, deweloperskiego, rolnego, wywozu i przetwarzania odpadów, oraz liczna grupa zaprzyjaźnionych z nami odbiorców naszych towarów i usług.

Realizujemy zamówienia z całej Polski oraz z zagranicy – współpracujemy z firmami kurierskimi w zakresie sprzedaży wysyłkowej a także, jeśli nie jest możliwy dowóz osobisty, przyjmując i odsyłając za ich pośrednictwem do Klienta naprawione lub zregenerowane przez nas siłowniki hydrauliczne, podzespoły hydrauliki siłowej czy części robocze do maszyn.

Stawiamy na ciągły rozwój, wykorzystując potencjał naszej firmy konsekwentnie budowany przez jej właścicieli od 1992 roku, z troską dbając o najwyższy standard obsługi Klienta. 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Szybka realizacja

Zadowoleni Klienci

Własny park maszynowy

Pomoc techniczna

Profesjonalna kadra

Atrakcyjne ceny

Doradztwo

Wygodna lokalizacja firmy

Najwyższa jakość

Przykład naszej pracy - sprawdź przed
i po naprawie

Wyprodukowane u nas siłowniki hydrauliczne o średnicy toczyska 70

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 601 392 975, +48 29 742 20 47

Lat na rynku
Naprawionych i wykonanych siłowników hydraulicznych
Pomoc w kilka godzin

Opinie Klientów

"Polecam, wszystko było dobrze zrobione i na czas."
Magda G-ka, Google Maps
"Profesjonalne podejście do Klienta. Pracownicy naprawdę znają się na tym co robią. Polecam z czystym sumieniem".
Krzysztof Dzierzanowski, Google Maps
"Świetna robota, super fachowcy. Polecam."
Adrian Z., Google Maps